אודות משה טיסונה

IMG-20140331-WA0003מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה. בשל חוסר הרגולציה בנושא בארץ, נחשבת החברה לחלוצה בתחומה ומעניקה שירות של הדרכה בנושאי מסחר מניות, מט"ח, נפט, זהב וסחורות שונות, עבור לקוחות עסקיים.

חברת IDI VENTURES

החברה מדריכה את הלקוחות להבין את השפה העסקית, כמו קריאת גרפים פיננסים וכדומה ולאחר מכן, מפנה אותם אל הגורמים הרלוונטים, שבאמצעותם ניתן לעסוק במסחר. משה טיסונה הקים את החברה לפני 6 שנים בלבד וכיום היא מונה כ-600 עובדים, כאשר שליש מהם שוהים בחו"ל. החברה נחשבת לאחת חברות האונליין מרקטינג הטובות ביותר במשק, והיקף ההכנסות והפעילות שלה גדל ב-25% לערך מידי שנה.

פועלו של משה טיסונה

עו"ד מלי טיסונה - אשתו של משה טיסונה

עו"ד מלי טיסונה – אשתו של משה טיסונה

משה טיסונה בנו של יוסי טיסונה נולד בשנת 1976,משה טיסונה נשוי ל- מלי טיסונה, עורכת דין במקצועה,קרוב משפחה של שלמה טיסונה, בעל משרד עו"ד העוסק במקרקעין ואימו נעמי טיסונה, מנהלת בית ספר בכפר שמריהו", כבר בגיל צעיר עומד מאחוריו רזומה מרשים, הכולל את תחומי האינטרנט המסחרי, אפיון מערכות, מסחר במניות והשקעות נדל"ן בארץ ובעולם. כיזם ואיש עסקים התעניין מאז ומתמיד בתחום האינטרנט המסחרי ואפיון המערכות, בעיקר בגלל האפשרויות האינסופיות שטמונות בעולם המסחר האינטרנטי. עקב כך, החליט למכור חברה מצליחה נוספת שהקים ופיתח במשך 7 שנים.

לאחר שירות צבאי בפו"מ מודיעין, הקים משה טיסונה חברה לניהול דירות, בעלת מספר יחידות דיור מצוצמצם, אך בעמל רב ובסבלנות, הורחב היקף הפעילות, עד שהיו בבעלותו כ-6000 יחידות דיור בבניינים שונים. כאשר החליט להתפנות לתחום המסחר באינטרנט, מכר את החברה לאחד מבעלי רשת תיווך הנדל"ן אנגלו סכסון.

כמו כן, משה טיסונה עסק גם בתחום השקעות הנדל"ן בארץ ובחו"ל. בועת הנדל"ן שהייתה קיימת בשנת 2005 במזרח אירופה, זימנה לטיסונה הזדמנויות השקעה רבות והוא החל לעסוק בתחום זה גם בארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *