איך להמחיש מוצר בחנות וירטואלית בצורה יעילה?

אם תשאלו את משה טיסונה, או לצורך הדיון כל מומחה לשיווק באינטרנט, הוא יגיד לכם שאנשים קודם כל קונים עם העיניים. לכן, כאשר משווקים מוצר, גם אם הוא בחנות וירטואלית, חשוב לדעת כיצד להמחיש אותו באופן יעיל.

על אף שנוח מאוד לקנות באינטרנט מאחר ולא צריך לטרוח לצאת מהבית, יש לרכישה באופן זה חיסרון אחד בולט – חוסר היכולת לחוש את המוצר. לדוגמה, רכישת בגד דרך הרשת איננה מאפשרת לפני כן למדוד אותו. לקוחות פוטנציאלים רבים עלולים לוותר על הרכישה לאור בעיה זו.

מה ניתן לעשות כדי להתגבר עליה? הנה שני פתרונות אפשריים:

הדגשת גרסאות שונות של המוצר

במקרה והמוצר שלכם הוא בגד, תכשיט או כל חפץ אחר שמגיע במספר צבעים שונים, חשוב להציג את הגרסאות השונות של המוצר. עשו זאת באמצעות צילומי סטילס איכותיים. הוספת טקסט שמפרט באילו צבעים המוצר זמין לרכישה אינו תמיד מספיק. לפעמים קשה למצוא צילומים של המוצר במקרה ואתם משמשים מתווכים בלבד והמוצר עצמו אינו נמצא בהישג ידכם בפועל. מצורפת למטה דוגמה של תיק למכירה על צבעיו השונים ב-Ebay.

הוספת סרטון הדגמה

אם מדובר במוצר חדש שנמכר דרך חנות דיגיטלית והציבור לא שמע עליו מלפני כן, הסיכוי שהוא יסכים לתת בו אמון הוא קטן מאוד. אם הוא גם יקר אז הסיכויים הם כבר אפסיים. סרטון הדגמה (באנגלית Explainer Video) של המוצר עשוי לפתור את הבעיה ואף לשכנע לקוחות פוטנציאלים לרכוש אותו בסופו של דבר. הסרטון גם יאפשר ללקוחות להבין פרטים מסוימים על המוצר שאי אפשר לפענח מתמונת סטילס בלבד, כמו מימדיו.

לא בטוחים כיצד ליצור סרטון כזה? אל דאגה, משה טיסונה צירף מטה סרטון הדרכה קצר ופשוט להבנה.

 

אודות משה טיסונה

מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.
פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *