האטרקציות הטובות ביותר בלונדון

לפניכם מס' מקומות אשר משה טיסונה,ממליץ לכם לבקר בהם בשהותכם בעיר הבירה של בריטניה – לונדון.

להלן האטרקציות הגדולות ביותר בלונדון:

מגדל השעון, הביג בן (Big Ben), הוא אמנם חלק ממתחם הפרלמנט, אבל טיפוס אליו מוגבל רק לאזרחי הממלכה, כיוון שהביקור מצריך תיאום מוקדם באמצעות חבר פרלמנט.

ביג בן - משה טיסונה

ביג בן – משה טיסונה

כיכר פיקדילי (Piccadilly Circus) נחשבה למקבילה הלונדונית לטיימס סקוור הניו יורקי בכל הנוגע לשלטי הנאון האדירים, אבל כיום רק בניין אחד, בפינה הצפון-מערבית של הכיכר, נושא אותם. עם זאת, ה"וייב" המיוחד של האיזור נשאר, והשילוב בין רחובות הקניות ההומים, לתנועה הסואנת ברוב שעות היום גורם למקום להיות מאוד אטרקטיבי.

הכיכר המפורסמת - מושיק טיסונה

הכיכר המפורסמת – מושיק טיסונה

הבריטים אוהבים להגדיר את הגלגל הענק שמוצב בגני היובל (Jubilee Gardens) כמקבילה שלהם למגדל אייפל או לאמפייר סטייט בילדינג. ואכן, מאז שנפתח בשנת 1999, הגלגל, שמספק תצפית מרהיבה על העיר, הפך להיות אטרקציה ראשית כאן.

גלגל ענק - מושיק טיסונה

גלגל ענק – מושיק טיסונה

טקס החלפת משמר המלכה מתקיים אם כן ברחבת ארמון בקינגהם. החילוף עצמו מתקיים בשעה 11:30 בבוקר, מדי יומיים בין החודשים אוגוסט עד אפריל, ומדי יום בין החודשים אפריל עד יולי. ארמון בקינגהם ממוקם בלב לונדון, ולכן לא מומלץ להגיע אליו ברכב.

החלפת משמר - משה טיסונה

החלפת משמר – משה טיסונה

אין ספק כי רחוב אוקספורד הוא המקום הנכון ביותר לקיים בו קניות בלונדון. רחוב אוקספורד הוא למעשה רחוב ארוך בן למעלה משני קילומטרים וחצי, אשר רובו ככולו מורכב מחנויות ובוטיקים של מיטב המעצבים והמותגים הלוהטים ביותר.

רחוב אוקספורד - משה טיסונה

רחוב אוקספורד – משה טיסונה

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של הבירה הבריטית לונדון הוא נהר התמזה הזורם בעיר. זהו נהר מרהיב בן 346 קילומטרים שמקורו בכפר קמבל משם הוא זורם דרך אוקספורד, וילנגפורד, רידינג, מרלו, מידנהד, איטו, וינזדור וכמובן – לונדון.

תמזה - משה טיסונה

תמזה – משה טיסונה

רחוב דאונינג 10, כתובתו של בית ראש ממשלת בריטניה, היא אחת הכתובות המפורסמות ביותר בעולם. דאונינג 10 הוא אחד מסמליה המובהקים ביותר של הדמוקרטיה הבריטית כבר למעלה ממאתיים שנה.

דאונינג 10 - משה טיסונה

דאונינג 10 – משה טיסונה

אם אתם נמצאים בבירה הבריטית ותרים אחר אטרקציות בלונדון, אז גן החיות של לונדון (London Zoo), הוא ללא ספק מקום שכדי לעבור בו, ואין זה משנה אם אתם מחפשים אטרקציות בלונדון למבוגרים או לילדים. גן החיות של לונדון נחשב לגן הזואולוגי הראשון מסוגו בעולם והוא ממוקם באזור הצפוני של ריג'נט פארק, הוא נגיש וקל מאוד להגיע אליו.

גן חיות בלונדון - משה טיסונה

גן חיות בלונדון – משה טיסונה

צפו בסרטון אשר יראה לכם ויזואלית את המקומות האיכותיים ביותר שכדאי לבקר בהם בלונדון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *