מהו יחס המרה בין מטבעות?

אם אתם לוקחים חלק מהמסחר המתנהל בבורסה, מסחר של מט"ח, מניות, סחורות או כל נכס אחר, חשוב שתכירו ותבינו את יחסי ההמרה בין המטבעות וכן גם תקפידו להישאר עדכניים בכך ככל האפשר. כשמדברים על יחס המרה בין מטבעות מתכוונים  להשוואה בין שני סוגי מטבעות שונים והשווי של כל אחד מהם ביחד לשני.

מאת: צוות האתר – משה טיסונה

משה טיסונה

המרת מטבעות (mapichai)

בעזרת מחשבונים אינטרנטיים ידידותיים אפשר לבחון כיום מהו יחס המרה בין מטבעות בכל עת ולקבל תוצאה מיידית. מחשבונים אלה מאפשרים לבדוק את יחסי ההמרה בין סוגים רבים מאד של מטבעות, לרבות המטבעות המובילים בשוק.

לאילו מטבעות מתייחס מחשבון ההמרה

כשבוחנים את יחס ההמרה בין מטבעות באמצעות מחשבון המרה מיוחד אפשר להתייחס לסוגים רבים של מטבעות. מחשבון זה מתעדכן בכל עת מבנק ישראל ומאפשר למי שפועל בתחום המסחר לבצע את השקעותיו ולקבל את החלטותיו בצורה נכונה יותר. המטבעות שאליהם מתייחס מחשבון ההמרה הם בדרך כלל: דולר אמריקאי, לירות סטרלינג, ין יפני, יורו, דולר אוסטרלי, דולר קנדי, קרונות דניות, קרונות שוודיות, קרונות נורווגיות, פרנקים שוויצרים, דינרים ירדנים וגם לירות מצריות.

באמצעות מחשבון ההמרה אפשר לבחון את יחס ההמרה המדויק בין שני סוגים שונים של מטבעות. למשל, כמה שווה 1 דולר אמריקאי בדולרים אוסטרליים, או כמה הם חמישה דולר קנדים ביורו? בחינת יחסי ההמרה היא כלי חשוב ובסיסי מאד במסגרת העבודה בשוק המסחר והיא גם כלי מרכזי במיוחד בעבודתו של כל עובד, הבוחן את תנודות השוק ואת ההשקעות הרלוונטיות שכדאי לבצע בו.

מי צריך את זה

בדיקת יחסי ההמרה בין מטבעות הכרחית לביצוע חישובים שונים ופעולות בשוק המט"ח, במסחר בבורסה ובכל מסחר אחר, המערב מטבעות שונים. בדיקת יחסי ההמרה באמצעות המחשבון מאפשרת לבודק לקבל את המידע במהירות ובקלות רבה מאד. היא מאפשרת לו להישאר מעודכן 24/7 וזאת לצד שימוש בכלים נוספים, שיכולים לעזור לו בהתנהלותו המסחרית.

בחינת יחס ההמרה בין מטבעות חשובה למשקיעים ישראלים העובדים מול שווקים שונים בחו"ל, היא חשובה למי שרוצה לבחון את השוק ולבדוק מי הם המטבעות החזקים וגם למי שרוצה לבצע השקעות נכונות ומשתלמות.

מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.

אודות משה טיסונה

מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.
פורסם בקטגוריה מאמרים, משה טיסונה, שוק הנדל"ן, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *