מה הופך את לונדון ליעד אטרקטיבי להשקעות נדל"ן?

אם נדל"ן מעניין אתכם, ללא ספק תרצו לדעת כי ישנם כמה וכמה גורמים שהופכים את לונדון ליעד אטרקטיבי במיוחד להשקעות נדל"ן. משה טיסונה, סוחר בשוק ההון ובענף הנדל"ן, מסביר מהם בדיוק הגורמים שתומכים בכך ואשר מביאים משקיעים זרים רבים דווקא ללונדון.

כלכלה בתנופה

הדבר הראשון שצריך לזכור, קובע משה טיסונה, זה הכלכלה הבריטית החזקה. ענף הנדל"ן מושפע באופן ברור מכל פריחה בכלכלה ומכיוון שהכלכלה הבריטית חזקה מאוד, ואף צפויה להתחזק ביחס למרבית מדינות אירופה האחרות – המשקיעים בהחלט ירוויחו מכך. בשנים האחרונות, ניתן לראות כי חל גידול בשווי הנכסים בלונדון גם ביחס לאזורים מבוקשים אחרים באנגליה כך שהשוק מראה חד  משמעית כי כדאי להשקיע במרכז העסקים הבריטי.

תשואה מצוינת וביקוש לשכירות

השקעת נדל"ן בלונדון, ולא רק ביחס למקובל בארץ, מניבה תשואה יותר גבוהה מהרבה מקומות בעולם. דמי השכירות עלו בשנים האחרונות בקצב יותר מהיר, ובאופן עקבי ביחס לעליה במחירי הנכסים, ועבור משקיעים שמחפשים נכסים מניבים איכותיים – זוהי בשורה חשובה. הביקוש לשכירות, כך מעריכים מומחי הנדל"ן של העיר, אף צפוי לעלות בשנים הקרובות.

תשתית ממעלה ראשונה

בלונדון ניתן למצוא מגוון רחב של נכסים, ברמות מחיר שונות. משה טיסונה, אשר מאחוריו שנות ניסיון כסוחר בשוק ההון ומומחה בענף הנדל"ן, מבקש להזכיר גם כי זוהי העיר שבה מצויות תשתיות ממעלה ראשונה, וכן מגוון של שירותים עירוניים מהטובים בעולם.

לונדון הנוכחית שומרת על מעמדה כאחת מבירות הכלכלה העולמית. הרכבות המצוינות, הרכבת התחתית הידועה, כל אלה מושכים אוכלוסייה מכל רחבי המדינה ואף מהעולם. בזכות התיירות והכסף הזר, בזכות מקומות התעסוקה ויתר היבטי הכלכלה, צפויה לונדון לשמור על מעמד של בכורה באירופה ולהוות יעד חם למשקיעי נדל"ן מכל העולם גם בשנים הקרובות.

אודות משה טיסונה

מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.
פורסם בקטגוריה נדל"ן בישראל, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *