ההשקעה בנדל"ן המסחרי באירופה אטרקטיבית מתמיד – משה טיסונה

הנדל"ן המסחרי באירופה הפך לתחום מבוקש בעולם ההשקעות ובמיוחד על משקיעים זרים, שמחפשים אפשרויות בטוחות ויציבות להגדיל את ההון שלהם. על כן ולמרות המשבר, שוק הנדל"ן המשרדי באירופה הפך להיות אטרקטיבי במיוחד.

משה טיסונה

לחצו להגדלה

מאת: משה טיסונה – צוות האתר

בכתבה שהתפרסמה באתר Themarker צוין כי המדינות היציבות להשקעות אלו הן בריטניה וגרמניה, שמראות צמחיה כלכלית רציפה וכן אירלנד וספרד, שמצביעות על גידול ומציעות נכסים זולים במיוחד. משה טיסונה מציין שבכתבה הוזכר שהמשקיעים, שכבר לא ממהרים להשקיע את כספם באגרות חוב ממשלתיות, אשר גורפות תשואות נמוכות, מאמינים כי התאוששות הכלכלה תשחק לטובתם.
באופן זה, מדינות באירופה לא יוכלו להרשות לעצמם להחזיק בניני משרדים סגורים וכאשר הפעילות הכלכלית תגדל , כך גם השימוש במשרדים ואיתם התשואה.

IMG-20140331-WA0003היזם ואיש העסקים משה טיסונה הוא הבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.

אודות משה טיסונה

מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.
פורסם בקטגוריה השקעות נדל"ן באירופה, חדשות, משה טיסונה, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *