המחירים עולים – המיתוג השכונתי הלונדוני נכנס לפעולה

למרות שמיתוג של אזורים עירוניים על ידי נתינת שמות מתוחכמים לרובעים פופולריים, מצליח ברחבי ערים מרכזיות בעולם, בלונדון הדבר לא הצליח עד כה. בכתבה שהתפרסמה באתר דה מרקר נכתב כי כמה מיזמי הנדל"ן בלונדון החליטו להקים כמה שכונות מומצאות חדשות ואם זה יצליח להם, לונדון עשויה להיות ממותגת מחדש. 

מאת: משה טיסונה – צוות האתר

לחצו להגדלה

לחצו להגדלה

בכתבה שהתפרסמה מביאים לדוגמא את מידטאון ככינוי הוענק על ידי משווקי נדל"ן לאזור שבין בלומסבורי, הולבורן וסנט ג'יילס בלונדון, כינוי מוצלח שמשכיח את הדימוי של רשתות מזון וחליפות זולות. השם והמיתוג החדש של השכונות יכול לעורר שינוי של ממש ולגרום לעסקים מקומיים לפרוח ולמשקיעים להשקיע. הדבר משפיע על כל הפוטנציאל הכלכלי המלא של האזור.

כמו כן, מצוינת בכתבה הדוגמא של "רובע הידע", שהוא שמו החדש של אזור קינגס קרוס, שזוהה עם זנות. המטרה הייתה לכונן שם חדש לרובע ולהדגיש את מוסדות ההשכלה הקיימים באזור. השמות החדשים והמיתוג אמורים לטהר את התדמית שדבקה באזור לפני כן, ולונדון שהיא עיר דינמית שמסרבת להתקבע, יכולה להרוויח מכך.

אודות משה טיסונה

מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.
פורסם בקטגוריה השקעות נדל"ן באנגליה, משה טיסונה, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *