מצוקת הנדל"ן בלונדון – הממשלה מתערבת?

בכתבה שהתפרסמה באתר דה מרקר פורסם כי ממשלת בריטניה לוקחת את מצוקת הנדל"ן בלונדון לידיים ומאיימת כי אם הקבלנים לא יבנו מספיק דירות, הממשלה תעשה זאת. 30 שנה עברו מאז חיסול הבניה הציבורית על ידי מרגרט תאצ'ר אבל הממשלה בבריטניה החליטה לבנות 100 אלף דירות במימון ממשלתי מלא. 

מאת: משה טיסונה – צוות האינטרנט

לחצו להגדלה

לחצו להגדלה

בכתבה פורסם כי יכולת השוק בבריטניה לייצר לעצמו היצע מספק של דירות, נכשלה ולכן הממשלה חייבת להתערב. הצהרה זו מגיעה לאחר שנים של כישלון הדיור הבריטי  בא לאחר שנים ארוכות שבהן נכשל שוק הדיור הבריטי, בעוד שעל פי הממשלה, מספר הדירות הנדרשות הוא 240 אלף בשנה ובפועל נבנו במהלך 2013 רק 138 אלף יחידות דיור.

כמו כן, חלה עלייה חדה במחירים בבריטניה והעלייה מסתכמת בכ-360% במשך 17 שנה. על פי ההחלטה, תבנה הממשלה עיירה חדשה שתמנה 10,000 יחידות דיור, על חורבות בסיס נטוש של חיל האוויר במחוז קיימברידג'שייר בדרום מזרח בריטניה – האזור בעל הצמיחה המהירה ביותר במדינה כיום. עם השלמת הבנייה יימכרו הדירות לבעלות פרטית.

 

אודות משה טיסונה

מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.
פורסם בקטגוריה השקעות נדל"ן באנגליה, משה טיסונה, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *