יוסי טיסונה על הנדל"ן בלונדון – שאלות ותשובות

לפניכם מס' שאלות ותשובות בנושא השקעת נדל"ן באירופה ובעיקר בלונדון, משה טיסונה מסביר עבור גולשי האתר את היתרונות בהשקעה נדל"נית בלונדון, קריאה מהנה!

איך הבריטים ממתנים את בועת הנדל"ן?

עד לשנת 2013 מחירי הנדל"ן בבריטניה עלו רק במרכז לונדון, בעיקר בשל עלייה בקניית דירות על ידי עשירים. הרוכשים ראו בנדל"ן הבריטי עמיד בפני מיתון ולכן השוק היה רדום ורוכשים התקשו לקבל משכנתאות. על פי הכתבה, מסביר משה טיסונה, תקופה זו ריסנה את האובססיה של בריטניה לנדל"ן.
לקריאת הכתבה במלואה לחצו כאן

 

 מדוע ההשקעה בנדל"ן המסחרי באירופה אטרקטיבית מתמיד?
בכתבה שהתפרסמה באתר Themarker צוין כי המדינות היציבות להשקעות אלו הן בריטניה וגרמניה, שמראות צמחיה כלכלית רציפה וכן אירלנד וספרד, שמצביעות על גידול ומציעות נכסים זולים במיוחד. משה טיסונה מציין שבכתבה הוזכר שהמשקיעים, שכבר לא ממהרים להשקיע את כספם באגרות חוב ממשלתיות, אשר גורפות תשואות נמוכות, מאמינים כי התאוששות הכלכלה תשחק לטובתם.
באופן זה, מדינות באירופה לא יוכלו להרשות לעצמם להחזיק בניני משרדים סגורים וכאשר הפעילות הכלכלית תגדל , כך גם השימוש במשרדים ואיתם התשואה.
לקריאת הכתבה במלואה לחצו כאן

מושיק טיסונה

מושיק טיסונה

כיצד המשבר באוקראינה גרם לעלייה בהשקעות נדל"ן בלונדון?
מדיווחי מתווכחים שהגיעו לעיתון "סאנדיי טלגרף", עולה כי בנקאים, רופאים ועורכי דין המעוניינים להגדיל את התשואה עבור ההון העצמי שלהם, ממהרים להפריד אותו מהכלכלה הרוסית. השינויים הפוליטיים והכלכליים, האטה של הצמיחה הכלכלית והיחלשות הרובל, הביאו אותם להשקיע את כספם אל מחוץ למולדתם, בנדל"ן יוקרתי בלב ליבה של העיר לונדון.
לקריאת הכתבה במלואה לחצו כאן
מדוע מחירי הבתים בלונדון זינקו ב-10.6%?
הסיבות לעלייה זו נעוצות בביקוש הרב לבתים, שנוצר עקב עלויות הלוואה נמוכות, משכנתאות נוחות, ריבית נמוכה ותמריצים ממשלתיים. משה טיסונה מציין כי בכתבה צוטט דייל ספנסר, הכלכלן הראשי של הבנק המרכזי האנגלי וטען כי אין סכנה להיווצרות בועה ויש מעקב קרוב על השפעות של תכניות הסיוע למשכנתאות.
לקריאת הכתבה במלואה לחצו כאן

 

אודות משה טיסונה

מר משה טיסונה הוא יזם, איש עסקים והבעלים של חברת IDI VENTURES (איי.די.איי ונצ'רס), אשר מרכזת את פעילותה בלקוחות וחברות בעלות רגולציה באסיה, אירופה ובריטניה.
פורסם בקטגוריה שאלות ותשובות, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *